Co dělat na prvním rande

Apr 26, 2019

Kde se sejít a co dělat jsou základní otáízky při plánování prvního rande. Pokuste se najít místo a aktivitu, která bude přijatelná pro vás oba. První schůzka je velmi důležitá pro všechny následující fáze - takže by měla být perfektní!

Zajít na procházku

Pokud vám zrovna počasí přeje, proč se neprojít venku? Zkuste se vyhnout hlasitým místům, jako jsou velké ulice a namísto toho zkuste třeba park se spoustou stromů a příjemnými lavičkami, kde můžete chvíli posedět. Nezapoměňte ale nejdřív zkontrolovat předpověď počasí. Rande v parku není příliš příjemné, když venku prší.

Schůzka v kavárně

Většina prvních schůzek se odehrává v baru nebo kavárně. Kavárna je pravděpodobně nejvhodnější místo pro takovou příležitost, jelikož je velmi neutrální. Máte dostatek soukromí pro sebe, ale zároveň je okolo vás neustále mnoho dalších lidí. Taková atmofséra je maximálně příhodná pro první setkání. V průběhu setkání se koneckonců můžete rozhodnout, že později společně zajdete do restaurace nebo baru.

Jít do kina

Může se stát, že na první schůzce nebudete vědět, o čem se bavit. Speciálně pro ostýchavější mezi námi je možným řešením návštěva kina. Pokud jste příliš nervózní a máte pocit, že nevydržíte celou dobu mluvit k objektu svého zájmu, můžete jednoduše sedět vedle něho či ní, sledovat film a občas něco vtipně okomentovat. Po skončení filmu se Vám pak nabídne spousta témat k hovoru, ať týkajících se přímo filmu nebo něčeho jiného, co Vás při sledování napadlo.