Hodnoceni Academic Singles

Apr 26, 2019

Přehled:

V Academic Singles vzali tradiční model seznamky a přetočili ho vzhůru nohama. Jejich portál je opravdu neokoukaný ve všech směrech. Nemusíte platit za drahé členství, abyste viděli fotografie nebo mohli napsat zprávu. Jediné, co musíte udělat, je nahrát fotografie vlastní. Tento systém ""ukaž mi svoje, já ti ukážuji moje"" zajišťuje, že většina existujících profilů obsahuje fotku. Funkce chatu je také dost zábavná. Máte tři minuty na na rozhovor a pak se rozhodnete, jestli chcete pokračovat nebo ne. Daleko největší rozdíl u Academic Singles  je ale v platbách. Namísto předplatného běžného u mezinárodních seznamek, si můžete za menší poplatek aktivovat prémiové funkce - ""superschopnosti"". Díky nim můžete zjistit, kdo se zajímá o váš profil, prohlížet si ostatní profily anonymně a posílat prioritní zprávy.

Navštívit Academic Singles

Uživatelská přívětivost a bezpečnost:

Protože je portál tak inovativní, zabralo nám chvíli, než jsme si zvykli na všechny funkce a naučili se je používat. Tohle by byl jediný důvod pro snížené hodnocení. Co mě ale osobně velmi překvapilo, byl rozsah bezplatného členství - Academic Singles  toho jednoduše nabízí opravdu hodně zadarmo. Co se týče uživatelské přívětivosti, je stránka už ze své povahy sociální sítě velmi interaktivní. Bezpečnost pro nás nikdy nebyl problém, portál je velmi důvěryhodný a jako jedna z mála mezinárodních seznamek nepoužívá Academic Singles  automatické obnovování členství. Jako 62. největší webová stránka na světě byli zmíněni ve těch největší ch periodikách jako Wired, Reuters, The Financial Times nebo Business Insider.

Ceny a cenový model :

Jak bylo napsáno výše, Academic Singles  lze velmi dobře využívat kompletně bezplatně. Pro zájemce ovšem také portál nabízí přístup k prémiovým funkcím, který zvyšuje šance na navázání kontaktu. Za jednorázový poplatek si můžete pořídit Světla Reflektorů, Profil na špici nebo si měsíčně předplatit prémiový balíček Supermoc, který lze na vyzkoušení získat i pouhým pozváním 30 přátel. Pro podrobnější informace navštivte prosím přímo stránky Academic Singles .

Our Score