Be2 – vážná seznámení

Apr 26, 2019

Trápí vás samota, ale nedaří se vám seznámit? Navštivte internetovou seznamku Be2 a uvidíte, že dříve nebo později vaši spřízněnou duši najdete. Mottem internetové seznamky Be2 je – Vážná seznámení.

Úvodní informace

Historie seznamovací agentury Be2 nás zavede do Německa, až k samotnému zakladateli Robertu Wuttkemu. Online seznamka byla spuštěná v dubnu 2004, kromě Německa byla v témže roce dostupná také ve Španělsku a Itálii.

Expanze do ostatních států celého světa na sebe nenechala dlouho čekat. Aktuálně je plně dostupná i u nás, v České republice. V současné době má seznamovací agentura na 30 miliónů zaregistrovaných uživatelů po celém světě.

Výhody x Nevýhody

Pokud jste se rozhodli pro seznámení pomocí online seznamky, jistě jste si vědomi toho, že takové seznámení nese své výhody, ale také nevýhody. Seznamovací agentura Be2 není výjimkou, která by potvrzovala pravidlo.

Výhody Nevýhody
 • Vědecké testování

   Seriózní seznámení

   Ochrana osobních dat

   VIP status zdarma do navázání kontaktu

   Be2 doporučení potenciálních partnerů

 •  VIP členství za poplatek

   Fake profily

Registrace

Registrace na internetové seznamce Be2 je celkem jednoduchá. Vytvoření profilu je zdarma. Jestli toužíte po opravdu vážném seznámení, věnujte vytvoření vašeho uživatelského profilu zvýšenou pozornost a dostatek času. Registrace je možná přes e-mail nebo Facebook.

Seznamovací agentura Be2 si zakládá na principu vědeckého testu. Na základě tohoto testu vám seznamka Be2 doporučí možné adepty k seznámení. Test vychází z podobnosti uživatelů. Především z tohoto důvodu byste měli test vyplnit pozorně, pečlivě a především pravdivě.

Osobní údaje a veškerá data jsou v naprostém bezpečí. Be2 zajišťuje ochranu vašich soukromých údajů. Potom už je to jenom na vás, komu a co řeknete.

Seznámené páry

Seznamovací agentura Be2 zveřejňuje, po odsouhlasení, příběhy spokojených párů na oficiálních stránkách, které své štěstí našli právě u Be2.Jsou to příběhy lidí z různých věkových kategorií, ale výsledek je vždy stejný – našli, koho hledali.

Lidé nejčastěji zmiňují, že to, co odlišuje Be2 od ostatních internetových seznamek, je, že díky úvodnímu testu při registraci, šetříte spoustu času marným hledáním a prohlížením tisíců uživatelských profilů.

Be2 vám vytipuje a doporučí uživatele, kteří více či méně odpovídají vašim požadavkům, mají stejný nebo podobný náhled na svět, žebříček priorit, zájmy, vzdělání atd. Potom už je jenom na vás, jak tuto příležitost uchopíte.

Be2 international

Nehledáte partnera/patnerku pouze v České republice? Toužíte po tom, odejít do ciziny za svou láskou? Pokud jste odpověděli ano a ano, můžete při registraci profilu tuto skutečnost uvést.

Seznamovací agentura Be2 působí ve 30 zemích světa, proto je šance na nalezení vašeho cizince/ vaší cizinky opravdu vysoká.

Mobilní aplikace Be2

Mobilní aplikace Be2 je dostupná na Google play i v App Store. Díky mobilní aplikaci budete neustále online a v neomezeném kontaktu s ostatními uživateli.

Be2 členství

A teď ta méňe příjemná záležitost. Registrace a vytvoření profilu je na Be2 poskytováno zdarma, ale dál se bez placeného členství bohužel nedostanete. Fotky doporučených uživatelů budou rozmazané a bez Premium členství si zprávy nepřečtete, tudíž na ně ani neodpovíte.

Navštivte be2

Premium členství

Zaplacením vybraného VIP členství získáváte plné výhody internetové seznamky Be2. Be2 se zaručuje za doporučení min. 10 potenciálních partnerů/partnerek, pokud se tak nestane, máte VIP členství zdarma do navázání kontaktu.

Služby, které získáte díky prémiovému členství:

 •  Zobrazení fotografií
 •  Neomezené odesílání a příjem zpráv
 •  Zobrazení uživatelů, kteří navštívili váš profil
 •  Přidání oblíbených kontaktů

Startovní balíček

Získáváte prémiové členství na 6 měsíců a platíte 549Kč měsíčně.

Nejlepší na vyzkoušení

Nejoblíbenější balíček prémiového člentsví, výhody prémiového členství si můžete vyzkoušet 1 měsíc a zaplatíte 149Kč.

Nejvýhodnější balíček

S ročním závazkem prémiového členství budete platit 399Kč za měsíc.

Ochrana osobních údajů

Bez závazné ochrany osobních údajů by seznamovací agentura Be2 mohla jen těžko fungovat. Jak sami uvádějí na oficiálních stránkách, všechny předané údaje jsou považovány za důvěrné a za žádných podmínek nebudou předané třetí straně.

Stejně bezpečné jsou i prováděné platby za prémiové členství. Zabezpečení SSL neumožňuje nikomu dalšímu přístup k vámi zadaným údajům.

Smazání profilu na Be2

Kdykoliv se můžete svobodně rozhodnout smazat váš profil a dál nevyužívat služby seznamovací agentury Be2. Jen nezapomínejte na závazky prémiového členství.

Postup odstranění profilu je celkem jednoduchý. Pokud jste uživatel bez prémiového členství, stačí poslat krátkou žádost na uvedenou emailovou adresu.

Uživatelé, kteří využívají prémiové členství, musí členství nejprve zrušit a potom mohou také zažádat o vymazání osobních údajů z databáze Be2.

Our Score

9.8

out of 10
Navštivte Be2