eDarling - seznamka pro náročné

Apr 26, 2019

Pokud toužíte po tom seznámit se, online seznamka eDarling vám pomůže najít toho pravého/ tu pravou.

O společnosti eDarling

Online seznamka eDarling byla založená v Berlíně v roce 2008. Seznamka eDarling je dostupná v 19 zemích světa. Úspěch společnosti spočívá v osobnostním testu, na základě kterého jsou zájemcům navrhováni potenciální partneři.

EDarling se zaručuje za to, že vaše osobní údaje budou v naprostém bezpečí. Navíc si vy sami můžete vybrat, kdo váš profil uvidí a můžete si vybrat, co a s kým budete sdílet.

Pro a proti

Jak už to v životě bývá, vše má své pro a proti. Ani v případě online seznamky eDarling tomu není jinak. Výhody v tomto případě rozhodně převažují.

ProProti
 •  Vysoká kvalita

   100% kontrola profilů

   Profesionální přístup

  eDarling® metoda

   Ochrana osobních údajů

   Zákaznický servis

 •  Nepravdivé informace

   Odmítavý postoj okolí

Jak funguje eDarling

Na začátku si vyberete, kdo jste a koho hledáte. Poté následuje registrace. Znovu stojí za připomenutí, že všechny vaše osobní údaje jsou v bezpečí a nebudou zneužity.

Dalším krokem je osobnostní test. Osobnostnímu testu věnujte zvýšenou pozornost, odpovídejte pravdivě, upřímně a co možná nejpřesněji a nejpodrobněji. Děláte to hlavně pro sebe. Otázky nejsou vždy mířené přímo na vás, ale také na vašeho možného partnera. I v tomto případě odpovídejte pravdivě a pečlivě.

Vaše výsledky budou zpracovány a na základě eDarling® metody

porovnávání, obdržíte návrhy možných partnerů. Metoda eDarling® zajišťuje, že navrhovaní partneři jsou tzv. na stejné vlně jako vy. Jednoduše řečeno, máte toho hodně společného. Čím víc informací nám o sobě poskytnete, tím větší je šance na navržení toho pravého/ té pravé.

Po ověření emailové adresy můžete vložit fotku a sedm doplňujícíh otázek. U těchto otázek se můžete rozepsat a zmínit detailnější informace. Znovu mějte na paměti, že to děláte pro sebe.

Spokojení uživatelé

Šťastné páry jsou pro online seznamku eDarling tou nejlepší reklamou. Jak je zřejmé z oficiálních recenzí, seznamka eDarling stojí za mnoha šťastnými vztahy a ne jeden uživatel oficiálně poděkovat za pomoc při hledání svého protějšku,

Tipy spokojených uživatelů

Ti, co už svého vyvoleného / svou vyvolenou našli by vám jistě poradili, jak moc důležité je věnovat péči svému profilu. váš profil by měl být zajímavý a originální. Pokud dodržíte tohle jednoduché pravidlo, je zaručené, že se vám někdo velmi brzy ozve.

Stejně důležitá je i profilová fotografie. Vyberte takovou, na které se sami sobě líbíte, a která vás dokonale vystihuje. Zabráníte tak následným možným nedorozuměním a nepříjemnostem.

Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte a obraťte se na zákaznický servis, který je vám vždy plně k dispozici. Všichni zaměstnanci společnosti eDarling se vám budou snažit vyjít maximálně vstříc.

Návštěva eDarling

Mobilní aplikace

Vítanou novinkou je mobilní aplikace, díky které budete v nepřetržizém kontaktu s vašimi potenciálními partnery. Funkce jsou stejné jako na webové stránce.

Druhy členství

Online seznamka eDarling nabízí několik druhů členství. Využívat ji můžete:

 • Zdarma
 • VIP členství

VIP Light

VIP Light nabízí 3 měsíční členství, které zahrnuje neomezenou komunikaci a vhodné návrhy možných partnerů. Toto členství stojí 539 Kč/ měsíc.

VIP Classic

VIP Classic je 12 mesíční členství, jehož výhody jsou široké. Nabízí neomezenou komunikaci, vhodné návrhy partnerů, prohlížení fotografíí ostatních uživatelů, detailní přehled o návštěvách vašeho profilu a potvrzení o přečtení vámi zaslaných zpráv. Za toto členství zaplatíte 259 Kč/ měsíc.

VIP Comfort

Prémiové členství na 6 měsíců má stejné výhody jako členství VIP Classic. Rozdíl je pouze v době trvání a ceny. Za VIP Comfort zaplatíte 429 Kč/ měsíc.

Bezpečné seznámení

O ochraně osobních dat už bylo řečeno dost. Na závěr přinášíme pár dobrých rad, jak se vyhnout nepříjemnostem a maximálně si užít výhod online seznamky eDarling:

 • Ochrana soukromí - nesvěřujte se hned při prvním kontaktu
 • Pravdivé údaje - znovu opakujeme, abyste byli maximálně upřímní
 • Dejte tomu čas - není kam spěchat
 • První schůzka - pro první schůzku zvolte bezpečné a dobře známé místo
 • Neposkytujte finančí výpomoc

Odstranění uživatelského účtu

Právo na smazání uživatelského účtu má každý uživatel. Postup není nijak složitý. V nabídce zvolte Můj účet, poté se přesuňte k osobním údajům a na konci této sekce zvolte položku Vymazat účet. 

Budete přesměrováni na krátký dotazník, kde zvolíte důvod proč chcete váš účet smazat. Pro úspěšné dokončení zadáte heslo k vašemu účtu. Poslední klik a váš uživatelský účet je úspěšně odstraněný.

Our Score